Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

ÜYELİK & ÖDEME HAKKINDA

SATIN AL Butonundan Ödemenizi Yaptıktan Sonra 0532 679 0 8787 Numaralı telefondan bizleri arayarak Kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra dekontunuzu [email protected] adresine gönderdiğinizde Üyelik bilgileriniz Mail olarak tarafınıza ulaştırılacaktır.
İster Kredi Kartı ile İster Banka Havale / EFT Yöntemleri ile Zafer Kiraz Akademi'ye Kolaylıkla Ödeme Yapabilirsiniz.
Zafer Kiraz Akademi'ye kayıt yaptıran İlk 100 Kişiye Eğitim İndirimli Fiyattan verilecektir. 0532 679 0 878 Numaralı telefondan veya [email protected] üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Merak Ettikleriniz

Eğitimimiz 13 Ders, 45’er dakika'dan oluşuyor. 2 AY boyunca eğitim videolarını sınırsız olarak izleyebiliyorsunuz
4 AY BOYUNCA 7/24 İZLEYEBİLİRSİNİZ. Yoğunluğunuzdan veya bir şekilde bu süre yetmedi mi? Talep ettiğiniz taktirde size ÜCRETSİZ EK SÜRE Tanımlıyoruz..
SINAV YOK. STRES YOK. ÇÜNKÜ BU EĞİTİM KONUŞMA EĞİTİMİ. KURALLARA UYGUN, AKICI, ETKİLİ KONUŞMANIN YAZILI SINAVI OLUR MU?
BİR ÜNİVERSİTEYE AİT VE/VEYA YURT DIŞI KAYNAKLI BİR SERTİFİKA BİZ DE YOK. ÇÜNKÜ ÜNİVERSİTELERDE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ YOK Kİ, SERTİFİKASI DA OLSUN!!! ÇÜNKÜ YURT DIŞINDA TÜRKÇE EĞİTİMİ YOK Kİ, SERTİFİKASI DA OLSUN!!! BİZ, SİZLERE (ZAFER KİRAZ’DAN EĞİTİM ALMIŞTIR.) YAZILI, ZAFER KİRAZ’IN ISLAK İMZASI BULUNAN KATILIM BELGESİ VERECEĞİZ.
EVET. BU KİTAP EĞİTİM VİDEOLARINA KAYNAK OLAN, MÜFREDAT KİTABI. EĞİTİMİNİZ BİTTİKTEN SONRA DA SİZE BAŞVURU KİTABI OLMAYA DEVAM EDECEK.
HEM EĞİTİMİN UZAKTAN OLMASI, HEM DE SALGIN DOLAYISIYLA, ŞİMDİLİK BU İHTİMAL YOK. ANCAK, DİLEYEN TÜM KATILIMCILAR, KAYIT YAPTIRMALARININ HEMEN ARDINDAN, ZAFER KİRAZ İLE GÖRÜNTÜLÜ BAĞLANTIDA BİRE BİR SOHBET ETME VE FOTOĞRAF ÇEKME İMKANI BULABİLECEKLER.

Cevabı bulamadınız mı?

Hemen ARA!